जलवायु परिवर्तनको प्रभाव सामना गर्नको लागि अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरुको आर्थिक सशक्तीकरण परियोजना” को परिचयात्मक गोष्ठी
FIELD ACTIVITIES

जलवायु परिवर्तनको प्रभाव सामना गर्नको लागि अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरुको आर्थिक सशक्तीकरण परियोजना” को परिचयात्मक गोष्ठी

“जलवायु परिवर्तनको प्रभाव सामना गर्नको लागि अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरुको आर्थिक सशक्तीकरण परियोजना” को परिचयात्मक गोष्ठी सम्पन्न भएको छ । बर्दिवास नगरपालिकाका नगर प्रमुख प्रह्लाद क्षेत्रीको प्रमुख आतिथ्यता रहेको उक्त गोष्ठीमा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत, विभिन्न शाखा प्रमुखहरू, वडाध्यक्षहरु लगायत लक्षित वर्गको समेत उपस्थिति रहेको थियो । समृद्ध नेपाल र सामुदायिक विकास तथा पैरवी मन्च नेपालको साझेदारीमा महोत्तरीको बर्दिवास, गौशाला, भङ्गाहा र औरही नगरपालिका, धनुषा जिल्लाको मिथिला नगरपालिका र बटेश्वर गाउपालिका गरि ६ वटा पालिकामा यस परियोजना संचालन भैरहेको छ । परियोजनालाई लिरिक परियोजनाको आर्थिक सहयोग रहेकोछ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

By subscribing to our mailing list you will always get latest news from us.
Submit Your Phone no. We will Callback within 2 hours.
+
=